A.Vogel Blog

avogel.dk / om os / medarbejdere Bioforce

Medarbejdere Bioforce Danmark AS

Bente Holm 

Bente Holm

Produktassistent
E-mail:
benteh@bioforce.dk
Telefon:
87 70 87 54

 

 

Mette Saxtoft Berdiin

Produkt- og kvalitets Assistent
E-mail: 
saxtoft@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iben Sørensen

Bogholder
E-mail: ibens@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 76

Gerda Sørensen

Produkt-, kvalitets- og undervisningschef
E-mail: 
gerdas@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 51
Mobil: 23 31 56 50 



Jakob Christensen

Marketingchef
E-mail: jakobc@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 72
Mobil: 20 73 35 00

 

   

Peter Telling

Lagermedarbejder

 


Torben Christiansen

Projektkoordinator
E-mail:
torbenc@bioforce.dk
Telefon:
 87 70 87 78

 


 

   

    Anna Mette Laursen

      Lagermedarbejder 

   


Preben Christensen

Direktør
E-mail:
 prebenc@bioforce.dk
Telefon:
 87 70 87 81
Mobil:
 40 84 91 02

 

Orla Ibsen

Lagerforvalter
E-mail: orlai@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 57 

 

 

 

Printprint-icon

0 Produkt(er) i din indkøbskurv