A.Vogel Blog

avogel.dk / om os / medarbejdere Bioforce

Medarbejdere Bioforce Danmark AS

Preben Christensen

Direktør
E-mail:
 prebenc@bioforce.dk
Telefon:
87 70 87 81
Mobil:
40 84 91 02

Gerda Sørensen

Produkt-, kvalitets- og undervisningschef
E-mail: 
gerdas@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 51
Mobil: 23 31 56 50

Bente Holm

Bente Holm

Produktassistent
E-mail:
benteh@bioforce.dk
Telefon:
87 70 87 54

Mette Saxtoft Berdiin

Produkt- og kvalitets Assistent
E-mail: 
saxtoft@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 53

Iben Sørensen

Bogholder
E-mail: ibens@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 76

Kirsten Sørensen

Salgsassistent
E-mail: kirstens@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 71
 

Orla Ibsen

Lagerforvalter
E-mail:
orlai@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 57

Jesper Schou

Lagerforvalter
E-mail: jespers@bioforce.dk
Telefon: 87 70 87 57

Peter Telling

Lagermedarbejder

Torben Christiansen

Projektkoordinator
E-mail:
torbenc@bioforce.dk
Telefon:
87 70 87 78

   

Printprint-icon

0 Produkt(er) i din indkøbskurv